.:.:.:. Chcete být moje SBénko? Tak klikněte TADY .:.:.:.
Moje milovaná SBénka, nezapomeňte se zapsat sem !!!

A taky hlasujte tady o nejkrásnější slavnou maminku...

Duben 2010

Udílení cen Oscar 2009

25. dubna 2010 v 19:55 | Ejuška |  Módní policie
Cameron Diaz
Cameron Diaz
Cameron si vybrala velice jednoduchý střih šatů, což není vůbec naškodu! Naopak... Když k čistě střiženým šatům dáte lesk (a to doslova a do písmene), docílíte perfektního modelu. Zlatostříbrné "šupinky" na korzetu a sukni jsou báječnou variantou. Cam zvolila ležérní make-up a úpravu vlasů. Jediné co bych vytkla je to, že si mohla vybrat o něco výraznější a masivnější náušnice. Jelikož správně nedoplnila dekolt, měla dbát více na uši. Ale i přes tuto malou chybičku, je Cameron přímo okouzlující!
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez nezvolila přímo nejlepší model. Střih a vystužení šatů velice ubližují jejím tvarům. Majitelka nejpůsobivějších boků a zadečku by si měla dát záležet, jak zvýraznit přednosti, ale čeho je moc, toho je příliš! Barva šatů je ale moc pěkná a korzet celkem sedí, ale co se týká sukně, stále přemýšlím, zda si Jennifer dělá legraci, nebo zda to myslí vážně! Vršek sukně je skutečně hrozný a ani spodek její šaty moc nevylepšuje! Špatné zakončení... Boční vlečka je působivá a make-up je dobrý, ale ani vlasy model nezlepšují! Jennifer bych dala maximálně 30%! Snad přístě, Jenn!
Charlize Theron
Charlize Theron
U Charlize jsem na rozpacích! Materiál, barva a jednoduchý střih šatů jsou naprosto perfektní. Vlečka jen umocňuje dojem této luxusní róby. Ale co se týká provedení korzetu, příjde mi to kýčovité. Jakoby Theron chtěla zaměřit oči mužů jen na jedno místo! Psaníčko i náramek jsou úchvatné, make-up i účes báječné, jen bych ocenila, kdyby Charlize podnikla trochu snahy zapojit do hry i náhrdelník! Jinak povedený způsob, Charlize!
Demi Moore
Demi Moore
Demi, tleskám! Báječný model! Šaty jsou naprosto bez jediné výtky... Doplňky jako např. ladící boty a psaníčko, náramky, prsteny a náušnice jsou bez pochyby perfektní. Volánky a barva skvělé kontrastují s Demiinou snědou kůží a jejími černými vlasy. I make-up je skvělý! Tudíž nevidím ani jednu chybu a dávám 100%, Demi!