.:.:.:. Chcete být moje SBénko? Tak klikněte TADY .:.:.:.
Moje milovaná SBénka, nezapomeňte se zapsat sem !!!

A taky hlasujte tady o nejkrásnější slavnou maminku...

Květen 2011

A jak dopadlo Cannes?

27. května 2011 v 22:59 | Eva |  Módní policie
Móda slavných samozřejmě zajímá hodně lidí. A co nejvíce přitahuje pozornost široké veřejnosti? Módní přehlídky? Filmy? Řeknu Vám to a bude mi k tomu stačit pouze 6 písmen: CANNES! A jakpak dopadlo to letošní? Podívejte se na několik zdařilých a samozřejmě i méně zdařilých módních kreací...
Opravdu nejvíce nás zaujala americká herečka známá z několika teenagerovských komedií (i z několika více kvalitnějších snímků) Rachel McAdams. Model číslo jedna tvoří bílé šaty nad kolena se čtyřmi úžasnými ozdobami ve formě malých růžiček barvy champagne. Rachel je doplnila o boty ve stejné barvě s otevřenou špičkou, nejlepší volbou je ovšem účes- rozpuštěné vlasy přidávají Rachel na kráse a my jí za to tleskáme!
Další úžasnou večerní róbou jsou tyto béžové šaty značky Marchesa doplněné rudou krajkou a vlečkou. "Vlna" (která je neuvěřitelně nadčasová a zároveň sexy) vyrobená s blonďatých vlasů a rty (a celkový make-up) tzv. nude doplňuje Rachelinu dokonalost. Jen tak dál Rachel!
Nevím proč, ale Angelina nás tentokrát velmi zklamala. Nedalo by se říct, že by její outfit byl přímo ostřesný- to určitě ne, ale nějak nám tu chybí ten "šmrnc". Popravdě Angelina v poslední doby velmi zkrásněla v obličeji, ale zřejmě se jí někam poděl její vkus. Jediné čemu tleskáme jsou šperky, které jsou opravdu báječným oživením a skvěle padnou k vlasům, nemůžeme ale pochválit výběr botů- lepší by byli v tmavší barvě a s otevřenou špičkou, pásek také nekoresponduje s celkovou éteričností, šaty jsou na hraně. Nic úchvatného, ale alespoň za snahu dáváme plus.
Stačí říci pouze- Uma a Versace. Šaty jsou velmi vydařené, bílá barva Umě sluší. Nejlepší volbou jakou mohla tato nadějná herečka udělat byl výběr naušnic- jemné, ale přesto velmi várazné smaragdové náušnice kontrastují s jejími vlasy i barvou šatů. Jediným malým mínuskem jsou boty- jsou velmi nevýrazné- nám by se líbili ve stejné barvě jako náušnice, nebo neutrální stříbrné, ale i přes tento malý nedostatek Umu chválíme!
Penelope byla jednou z těch div, které nás na jednu stranu uchvátili a na druhou jsme museli zaplakat. Tato svůdná španělská herečka, která je po porodu syna Lea ještě v daleko větší kondici a je pořád krásnější a krásnější nás totiž překvapila dvakrát- jednou velmi pozitivně, ale jednou také velmi rozpačitě. Vraťme se tedy k těmto šatům- jedním slovem- báječné! Námořnická modř Penelope velmi sluší- lodičky i šaty délky pod kolena, k tomu ještě rozpuštěná hnědá hříva, nahé rty a mírně zvýrazněné oči. Nádhera!
Tohle je ten druhý případ, kdy nevíme co přesně říct. Musíme se ale přiznat, že nejsme zrovna přívrženci značky Marchesa, která si libuje ve volánech, pěnách... Každopádně- model by nebyl vůbec hrozný nebýt té šílené vrstvy látky na ramenech a hlavně toho tzv. mořského ocasu začínajícího v polovině lýtek, který nepřirozeně zkracuje nohy a celkově i postavu, a to se této drobounké herečce nevyplatilo. Na druhou stranu ale musíme pochválit účes a šperky- vlasy vyčesané nahoru a sepnuté sponou působí velmi glamour a dávají vyniknout nádhernému obličeji. Takže příště ubrat více látky nahoře a dát jí více dolů (od kolen dolů).
Emilio Pucci a Jane Fonda- naprosto sehraná dvojice. Herečka, která nikdy nevypadala tak skvěle jako nyní, když má na hřbetu už 7 křížků, si zvolila model bravurně. Skvěle jí zvýraznil postavu a navíc- dlouhé rukávy ve společenských robách nikdy nevyjdou z módy. Důmyslně zvolené průřezy pokryté krajkou dávají mírné upjatosti modelu ladný šmrnc a boty s otevřenou špičkou působí mladistvě. Kdybychom my vypadali v sedmdesáti stejně báječně jako ona- vůbec bychom se nezlobili.