.:.:.:. Chcete být moje SBénko? Tak klikněte TADY .:.:.:.
Moje milovaná SBénka, nezapomeňte se zapsat sem !!!

A taky hlasujte tady o nejkrásnější slavnou maminku...

Líčení

Vraťte se zpátky v čase!

20. dubna 2009 v 19:23 | Ejuška
40.-50. léta 20.století byla ve znamení vyzývavých šatů, zdůrazňující ženské křivky, ale také zejména- rudých rtů. Pokud chcete trochu zalistovat dopředu a vrátit se v čase, udělejte to. Alespoň tak, že si koupíte žhavou novinku: rudě-červenou rtěnku od Estée Lauder, odstín Rossetto. Tato maličkost z Vás udělá pravou dámu, se vším všudy.

Líčení podle Petera Soma

16. dubna 2009 v 17:47 | Ejuška
Světový návrhář Peter Som uvedl v nové kolekci báječné propojení ženskosti a drzosti s andělskou nevinností. Peter tuto svou vizi nevložil jen do modelů, ale i do detailů, přesněji řečeno do líčení. Světle růžové, béžové a měděné stíny, rtěnky a pudry působí naprosto luxusně a propracovaně!
Velice jemné a nenásilné linie se snoubí s krásou dívek. Pro hvězdý look se nechte inspirovat tady...

Líčení od Christiana

9. dubna 2009 v 18:06 | Evik

Dior

Značka, která nemá ve světě obdoby. Značka, které podlehne opravdu každý!
Christian Dior, jeden z největších a nejtalentovanějších módních návrhářů tuto značku vytvořil již před mnoha lety, ale až dodnes platí za značku s velkým Z.
Mimo návrhářství oděvů se --Dior-- věnuje i návrhářství kosmetiky, parfémů apod.
Dior preferuje střídmost a pravidlo: Méně je více..., proto odstíny svých produktů ladí do módních, ale jednoduchých barev- světle růžové, hnědé, béžové...
Značka Dior se v navrhování desingu obalů inspirovala i ve svých oděvních produktech. Takovouto kabelku si můžete koupit jako doplněk outfitu, ale i jako líčidlo.
 
 

Reklama