.:.:.:. Chcete být moje SBénko? Tak klikněte TADY .:.:.:.
Moje milovaná SBénka, nezapomeňte se zapsat sem !!!

A taky hlasujte tady o nejkrásnější slavnou maminku...

Móda slavných

H jako Harlow

6. května 2009 v 18:39 | Ejuška
Přívěsky na krk mohou být jakékoliv- od srdíček, přes diamanty a rubíny, po písmenka. A jedno takové má i Nicole Richie. Na svém přívesku má napsáno písmeno H. Je to první písmeno z křestního jména její dcery Harlow. Nejenže je to nádherně mateřské a milé, ale také je to skvělý módní trend.

Báječný svět shopaholiků

19. dubna 2009 v 17:52 | Ejuška
"Víte jaké to je, když vidíte krásného chlapíka, on se na Vás usměje a Vám je krásně? Tak se cítím já, když vidím obchod" toto jsou legendární slova Rebeccy ve filmu Báječný svět shopaholiců. Celý film je vlastně o tom jaký báječný, ale i strašlivý život mají "závisláci" na nakupování. Kostýmy na nátáčení navrhla kostymérka seriálu Sex ve městě a je to znát- extravagantní i ležerní modely jsou navrhnuty s jakousi lehkostí a nápaditostí sobě vlastní. Ve filmu si hlavní hrdinka bude kupovat věci od Gucciho, Zaca Posena nebo Prady, takže určitě po shlédnutí filmu budete vědět na 100% co se právě nosí!

Dita and Eva in Marchesa at The Met Gala

8. dubna 2009 v 13:03 | Evik

Kde se inspirují celebrity?

26. února 2009 v 18:55 | Evik

Michelle obléká Ameriku

16. února 2009 v 11:32 | Evik
Časopis Vanity Fair přisoudil Michelle Obamové titul nejlépe oblákané ikony. Porazila i taková jména jako Sarah Jessica Parker, Angelina Jolie nebo Victoria Beckham...
Michelle se dostala do povědomí amerických žen také proto, že u sebe kombinuje značky významných jmen jako Jason Wu, Donna Karan nebo Dior s značkami, které jsou finančně dostupné i "obyčejným smrtelníkům". Michelle narozdíl od Jacqueline Kennedy- módní prezidentské ikony není od hlavy až k patě v haute couture. Jackie volila tento francouzký styl, jelikož v té době se Amerika snažila dohnat módně a kulturně vyspělejší Evropu. Proto Jacqueline udávala tón svou francouzštinou a kostýmky od Chanela.
Michelle si především oblíbila jednoduché splívavé šaty. Na obrázku v fuksiové barvě, s černým svetříkem, černým páskem pod prsa a bílými korály.
Michelle ve smetanové róbě na jedno rameno návrháře Jasona Wu. Michelle skvěle doplnila model jemnými šperky ve stříbrné barvě.
Michelliny oblíbené jednoduché kostýmky jsou doplněny a drobné, ale důležité detaily.
První dáma Ameriky je opravdu dáma s velkým D, takže ke konci můžeme jen popřát...jen tak dál, Michelle!

Outfity- Sex and the City

14. února 2009 v 19:45 | Evik

Komu to sluší víc...

12. února 2009 v 17:55 | Evik
1:0 pro Ellen Pompeo
1:0 pro Rose McGowan
1:0 pro Christinu Ricci
1:0 pro Jessicu Albu
1:0 pro Jessicu Biel

Inspirace od celebrit

6. února 2009 v 17:45 | Evik
Amy Winehouse
Mary-Kate Olsen
Christina Aguilera
Hilary Duff
Gwen Stefani

Kdo se po kom asi opičí?

19. ledna 2008 v 11:11 | Evik
 
 

Reklama